POL
ENG
DOŁĄCZ DO NAS
Zrzeszamy firmy, instytuty naukowo-badawcze i organizacje działające w obszarze sektora kosmicznego, tworząc dogodne warunki ich rozwoju oraz reprezentując ich głos w kluczowych kwestiach gospodarczych...
AKTUALNOŚCI:
Rozpoczęcie konkursu o staż ARP S.A. i ZPSK
23 kwietnia 2018

Właśnie rozpoczął się I etap konkursu o staż. Jest to już III edycja wspólnego projektu ARP S. A.  oraz ZPSK – „Rozwój kadr sektora kosmicznego”.

Pierwsze edycja okazały się sporym sukcesem zwłaszcza jeżeli chodzi o pozyskiwanie talentów do podmiotów tworzących polski sektor kosmiczny. Konkurs ten, zarówno w 2016, jak i 2017, cieszył się dużą popularnością wśród studentów i absolwentów a przeprowadzona przez Polish Space Professional Association ewaluacja wskazała, że program staży był dobrze oceniany przez uczestników.

Dlatego też organizatorzy postanowili uruchomić III edycje konkursu.

W konkursie wybrane zostanie 15 podmiotów, w których odbędą się staże. Tym samym, organizatorzy zachęcają i zapraszają firmy i instytuty zrzeszone w ZPSK do zgłaszania swoich kandydatur w terminie 23.04 – 04.05.2018 roku do godziny 15.00 poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się w załączniku na adres email: staze@space.biz.plO wyborze firm decyduje kolejność zgłoszeń.

Etapem drugim konkursu jest wybór jego uczestników – studentów oraz absolwentów. O rozpoczęciu tego etapu będziemy informować po 4. maja. Rozpoczęcie staży natomiast jest planowane na wrzesień br.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy dla podmiotu

Poprzednie wpisy:
CZŁONKOWIE