Wizytówka
Nazwa
Planet Partners Sp z o.o.
Lokalizacja
Warszawa
Typ działalności
Imię i nazwisko
Łukasz Wilczyński
Stanowisko
Prezes Zarządu
Opis działalności

Planet Partners to wyspecjalizowana agencja zintegrowanej komunikacji dostarczająca kompletne, strategiczne rozwiązania komunikacyjne, przygotowane według światowych standardów i trendów: od pomysłu, przez analizy i strategie, po efektywne wdrożenie zaplanowanych rozwiązań. Jest jednym z liderów zajmujących się marketingiem i upowszechnianiem wiedzy o sektorze innowacyjnej gospodarki. Jako jedyna polska agencja należy do światowej sieci GlobalCOM-PR Network. Planet Partners jest także współtwórcą i organizatorem wielokrotnie nagradzanej, największej w Europie otwartej imprezy robotyczno-kosmicznej European Rover Challenge.

Produkty i usługi
Integrated applications

Planet Partners to jeden z liderów na polskim rynku marketingu, promocji i upowszechniania wiedzy o sektorze innowacyjnej gospodarki. Naszą silną stroną jest doświadczenie w zakresie komunikacji i strategii w obszarach specjalizacji. Projekty agencyjne charakteryzują się przede wszystkim wysoką efektywnością i innowacyjnością rozwiązań. Realizowane są w oparciu o własne wypracowane metody i narzędzia pracy. Planet Partners przygotowuje kompleksowe rozwiązania począwszy od planu strategicznego, przez kreatywne rozwiązania oraz zarządzanie i monitoring przebiegu projektu. Jako jedyny polski podmiot należy do jednej z najlepszych, światowych sieci agencji komunikacyjnych – GlobalCom-PR Network. O jakości usług i przestrzeganiu standardów działania Planet Partners świadczy fakt przynależności do branżowego Związku Firm Public Relations.

USŁUGI
1. Marketing strategiczny dla firm sektora innowacyjnej gospodarki w tym:

 • Planowanie i realizacja strategii i programów marketingowych i komunikacyjnych. Budowa nowych marek od podstaw do wdrożenia i zarządzania.
 • Przygotowanie, koordynacja i realizacja kampanii komunikacyjnych i informacyjnych (w tym planowanie i zakup mediów)
 • Realizacja działań komunikacyjnych i wydarzeń specjalnych w Polsce i za granicą

2. Wprowadzanie marek na rynki zagraniczne.
3. Konsulting i szkolenia w zakresie planowania strategicznego, zarządzania wizerunkiem, wystąpień publicznych organizacji wydarzeń.
4. Organizacja międzynarodowych wydarzeń o charakterze biznesowym, edukacyjnym i promocyjnym.
5. Upowszechnianie wiedzy o sektorze kosmiczno-robotycznym wśród różnych grup docelowych (B2G, B2B, B2C). Tworzenie dedykowanych baz wiedzy, marketing treści. Usługi pozycjonowania eksperckiego.

PRODUKTY WYSPECJALIZOWANE

 • Planet Global – produkt zintegrowanej komunikacji oparty na kompetencjach i zasobach światowej sieci agencji PR – GlobalCOM-PR Network
 • Planet VR – usługa wizualizacji technologii/infrastruktury w formacie 2D/3D oraz VR np. OculusRift
 • Planet Media – produkt tworzenia treści wideo z własnym kanałem komunikacji i sprzedaży treści do partnerskich sieci informacyjnych
 • EduPlanet – produkt edukacyjny oparty na specjalnym programie merytorycznym wykorzystującym zasoby agencji w zakresu uczenia i potencjał analogów robotów marsjańskich. Również wsparcie i organizacja przedsięwzięć i konkursów edukacyjnych.

WYDARZENIA WŁASNE

 • European Rover Challenge – największa w Europie impreza robotyczno-kosmiczna dedykowana zarówno dla szerokiej publiczności, jak i polskich i zagranicznych firm sektora gospodarki innowacyjnej, a także instytutów badawczo-rozwojowych i młodych konstruktorów z całego świata. Wydarzenie obejmujące Zawody Łazików Marsjańskich, Pokazy Naukowo-Technologiczne i Konferencję Naukowo-Gospodarczą. Partnerami wydarzenia co roku są największe podmioty branżowe m.in. Europejska Agencja Kosmiczna, Ministerstwa i agendy rządowe. Wydarzenie wielokrotnie nagradzane na prestiżowych konkursach branżowych m.in. Stevie Awards, MP Power Awards czy Złote Spinacze. Więcej na temat wydarzenia na stronie http://www.roverchallenge.eu

 

Dodatkowe informacje

Do grona głównych klientów i partnerów należą: 

 • HID Global (Grupa Assa Adbloy),
 • Axis Communications,
 • Physio-Control,
 • Maxell,
 • The Mars Society,
 • Miasto Kraków,
 • Krajowy Fundusz Kapitałowy,
 • GlobalCOM- PR Network.