Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Forum Sektora Kosmicznego 2024 odbędzie się dn. 4 czerwca 2024 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa). Forum Sektora Kosmicznego organizowane jest od 2016 roku i co dwa lata gromadzi około 400 uczestników: przedstawicieli firm, ośrodków naukowych, administracji oraz mediów.
FSK 2024 będzie składać się z części wystawienniczej, gdzie będą prezentowane najnowsze rozwiązania i osiągnięcia polskich firm kosmicznych, a także z części merytorycznej w postaci zorganizowanej równolegle konferencji i warsztatów tematycznych dla branży kosmicznej. Forum Sektora Kosmicznego będzie nie tylko stanowić platformę wymiany wiedzy oraz doświadczeń sektora kosmicznego, ale będzie także stanowić istotny wkład w dyskusję nad kierunkami rozwoju branży.
Wydarzenie ma na celu promocję polskiego sektora kosmicznego w kraju i zagranicą. Obok Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego jego współorganizatorami są Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Agencja Kosmiczna oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.
Kolejne informacje na temat wydarzenia, związane z nim dokumenty oraz link do rejestracji będą się sukcesywnie pojawiać na tej stronie.
LINK DO REJESTRACJI NA FORUM SEKTORA KOSMICZNEGO 2024: REJESTRACJA ZAMNIĘTA.
Program Forum Sektora Kosmicznego 2024 dostępny jest pod tym linkiem.

Organizator

Współorganizatorzy

Patronat Honorowy

Patronat

Patronat Medialny