Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Transmisja On-Line
Spotkania B2B

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zaprasza na 3 edycję Forum Sektora Kosmicznego w dniach 29-30 czerwca 2021 r. w trybie on-line.

Forum Sektora Kosmicznego to cykliczne wydarzenie, stanowiące okazję do dyskusji nt. potencjału polskiego sektora kosmicznego i kierunków jego rozwoju. Dedykowane jest przedstawicielom środowisk naukowych, przedsiębiorcom instytucjom państwowym i międzynarodowym organizacjom z sektora kosmicznego.

WARUNKI UDZIAŁU

Warunkiem udziału w Forum oraz rozmowach B2B jest uprzednie zarejestrowanie się na wydarzenie poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy. Prosimy najpierw zarejestrować się na wydarzenie, a po uzyskaniu potwierdzenia uczestnictwa, zapisać się na rozmowy B2B. Organizator zastrzega sobie prawo anulowania zapisu na rozmowy B2B osób, które nie dokonały wcześniejszej rejestracji na wydarzenie. Liczba miejsc na rozmowy B2B jest ograniczona.

Szczegóły programu są dostępne poniżej:

ZPSK_FSK 2021_agenda_29.06.2021_PL

Warunkiem udziału jest rejestracja na wydarzenie.

Formularz zgłoszenia

Administratorem danych osobowych jest Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202. Dane wpisane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane w celu rejestracji na Forum Sektora Kosmicznego, które odbędzie się w formule on-line w dn. 29-30 czerwca 2021 r.