Ładowanie Wydarzenia

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zaprasza na 3 edycję Forum Sektora Kosmicznego w dniach 29-30 czerwca 2021 r. w trybie on-line.

Forum Sektora Kosmicznego to cykliczne wydarzenie, stanowiące okazję do dyskusji nt. potencjału polskiego sektora kosmicznego i kierunków jego rozwoju. Dedykowane jest przedstawicielom środowisk naukowych, przedsiębiorcom instytucjom państwowym i międzynarodowym organizacjom z sektora kosmicznego.

Tegoroczne wydarzenie będzie poświęcone udziałowi Polski w programach naukowych i obowiązkowych ESA, programach kosmicznych UE oraz wdrożeniu Krajowego Programu Kosmicznego.  Planowane są panele dyskusyjne w formule studio, z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, biznesu oraz gości z zagranicy. Ważną częścią Forum Sektora Kosmicznego będą rozmowy B2B, które odbędą się w formule on-line.

Szczegóły programu zostaną podane wkrótce. Warunkiem udziału jest rejestracja na wydarzenie.

Formularz zgłoszenia

Administratorem danych osobowych jest Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202. Dane wpisane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane w celu rejestracji na Forum Sektora Kosmicznego, które odbędzie się w formule on-line w dn. 29-30 czerwca 2021 r.