Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zaprasza do udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju
Rozpoczęła się rejestracja uczestników II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się w Rzeszowie-Jasionce 23 i 24 października 2017 r. Rejestracja i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego objął to prestiżowe wydarzenie patronatem honorowym.

II Forum Inteligentnego Rozwoju to innnowacyjna płaszczyzna styku biznesu, samorządu i nauki – trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji. Wydarzenie skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej, polskiej gospodarce.

Podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia – „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. Cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego. Podczas wydarzenia odbędą się także targi goPL2020, dedykowane dawcom i biorcom innowacyjnych technologii.

Miło nam poinformować, że Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego objął patronatem honorowym II Forum Inteligentnego Rozwoju. Więcej szczegółów o II Forum Inteligentnego Rozwoju można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia – www.irforum.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju. Rejestracja, jak i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora – www.irforum.pl/rejestracja/