Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego razem z Fundacją Iskierka mają zaszczyt zaprosić Państwa wraz z osobą towarzyszącą na Bal Karnawałowy ZPSK połączony z aukcją charytatywną na rzecz Fundacji. Odbędzie się on 25 lutego o godzinie 19:00 na III piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, ul Bracka 25 w Warszawie.

Zarząd ZPSK z pomocą swoich członków oraz sympatyków sektora kosmicznego chciałby wesprzeć szczytne działania fundacji oraz poznać się bliżej w miłej atmosferze wspólnej kolacji i zabawy z DJ. Na aukcji będą licytowane formy artystyczne w tematyce kosmicznej stworzone przez podopiecznych fundacji. Możliwe będzie także przekazanie datków na rzecz Fundacji w formie zbiórki. Zarówno w przypadku aukcji jak i datków będą dostępne dwie formy płatności – gotówką oraz kartą płatniczą. Zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji, która zorganizuje wyjazd podopiecznych do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 180 złotych od osoby, co pokrywa wydatki organizacyjne. Wydarzenie to jest przewidziane nie tylko dla członków ZPSK ale także przyjaciół oraz sympatyków sektora, wobec czego zachęcamy do przybycia wraz z osobą towarzyszącej. 

Fundacja ISKIERKA niedługo rozpocznie trzynasty rok swojej działalności. Zajmuje się tworzeniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Obecnie pod opieką fundacji znajduje się ponad 500 podopiecznych leczących się głównie na czterech oddziałach onkologii dziecięcej w Chorzowie, Katowicach, Zabrzu i Rzeszowie. Towarzyszy im z pasją, uśmiechem i jest blisko zarówno w chwilach radości jak i smutku. Działa nieszablonowo, konstruktywnie i z otwartością na nowe pomysły.

Osoby zainteresowane udziałem w Balu Karnawałowym prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z Biurem ZPSK pod numerem 576792999.

Odpowiedzi będą zbierane do 21 lutego br. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!