Debata ZPSK “Komercjalizacja technologii kosmicznych do sektora pozakosmicznego”

2 czerwca br. Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego gości na targach ITM Industry Europe w Poznaniu z autorską debatą nt. komercjalizacji technologii kosmicznych.

ZPSK poprowadzi na targach debatę „Komercjalizacja technologii kosmicznych i ich transfer do sektora pozakosmicznego”. Wydarzenie jest elementem kampanii Europejskiej Agencji Kosmicznej na rzecz promocji transferu rozwiązań generowanych przez sektor kosmiczny do innych dziedzin gospodarki. W panelu dyskusyjnym wezmą udział przedstawiciele firm i instytutów kosmicznych takich jak iTTi Sp. z o.o., Centrum Badań Kosmicznych PAN, Geomatic Sp. z o.o. czy Łukasiewicz – Państwowy Instytut Mechanizacji Rolnictwa. Wszystkie one tworzą lub wdrażają rozwiązania kosmiczne w życiu codziennym.

W trakcie debaty zostaną przedstawione założenia programu „Business Application and Space Solutions” (BASS), który służy jako narzędzie ESA do komercjalizacji technologii kosmicznych. Po debacie planowane są spotkania B2B na stoisku ZPSK.

Na targach będą obecni  wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesnych maszyn i technologii. Blisko 50% wystawców targów to firmy zagraniczne.

Debata odbędzie się 2 czerwca o godz. 12:15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pawilon nr 3, “Scena Trendów Dla Przemysłu” (wejście od holu wschodniego).

Szczegóły wydarzenia:

https://itm-europe.pl/pl/aktualnosci/komercjalizacja-technologii-kosmicznych-i-ich-transfer-do-sektora-pozakosmicznego.

Wydarzenie zostało zakończone.

Regulamin:

Zgłoszenie uczestnictwa w Forum Sektora Kosmicznego jest równoznaczne z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatora na zasadach wynikających z ogólnie obowiązujących przepisów prawa, ze szczególnym uwzględnieniem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, Poz. 833, z późniejszymi poprawkami.), w celach konferencyjnych.

Kontakt:

Zostaw komentarz