Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) mają zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym (25 maja 2017 roku) rozpoczęła się już II edycja KONKURSU O STAŻ – Rozwój kadr sektora kosmicznego dla absolwentów studiów na kierunkach technicznych i młodych naukowców. W ramach konkursu wybranych zostanie 15 podmiotów (firm oraz instytutów badawczych), w których zorganizowane zostaną staże dla 15 osób (w tym 8 miejsc stażowych w małych średnich przedsiębiorstwach).

Konkurs organizowany jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora. Dzięki sukcesowi pierwszej edycji konkursu, jego druga edycja ma miejsce od razu po zakończeniu poprzedniej.  W konkursie mogą wziąć udział podmioty zrzeszone w Związku (I etap) oraz absolwenci i młodzi naukowcy kierunków technicznych (II etap).

W konkursie wybrane zostanie 15 podmiotów, w których odbędą się staże. Tym samym, organizatorzy zachęcają i zapraszają firmy i instytuty zrzeszone w ZPSK do zgłaszania swoich kandydatur w terminie 25.05 – 31.05.2017 roku do godziny 15.00 poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się w załączniku na adres email: itobjasz@space.biz.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie formularza  NAZWA FIRMY_Konkurs_o_Staż). O wyborze firm decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin konkursu, formularz rejestracyjny dla firm oraz wzór umowy dostępne pod adresem itobjasz@space.biz.pl

 

 

 

Źródło grafiki: ARP S.A.