W dniach 14-15 listopada 2019 r. w Warszawie, al. Krakowska 110/114, odbędzie się 11. konferencja Trendy rozwojowe w kosmicznych systemach napędowych organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa oraz Instytut Inżynierii Cieplnej Politechniki Warszawskiej. Związek Pracodawców Sektora Komicznego został partnerem tegorocznego wydarzenia.

Wydarzenie to kontynuacja serii udanych konferencji z poprzednich lat organizowanych w Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, Politechnice Warszawskiej i Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa.

Konferencja skierowana jest do naukowców, badaczy i przedstawicieli przemysłu zajmujących się technologiami kosmicznymi – szczególnie systemami napędowymi. Jest to również świetna okazja dla studentów i młodych naukowców do spotkania bardziej doświadczonych przedstawicieli branży oraz do promowania swoich badań, pomysłów i osiągnięć.

Forum konferencyjne to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi projektami i obecnym stanem polskiego i międzynarodowego przemysłu kosmicznego. Głównym celem jest promowanie badań w przestrzeni kosmicznej i motywacja do rozwiązywania problemów w tej interesującej dziedzinie.

Więcej informacji na stronie:
https://ilot.edu.pl/spacetrends2019/