Polska Agencja Kosmiczna i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają na stoisko polskiego sektora kosmicznego podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach w dniach 5-10 września 2017 r.

Celem organizacji stoiska jest promocja osiągnięć i potencjału podmiotów krajowego przemysłu kosmicznego oraz stworzenie miejsca do rozmów ich przedstawicieli z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego świata. Będą na nim przekazywane informacje oraz rozdawane materiały dotyczące działalności polskich przedsiębiorstw rozwijających technologie kosmiczne.

Zapewnimy również miejsce do odbycia spotkań B2B i prowadzenia rozmów biznesowych.

Na wspólnym stoisku PAK oraz ZPSK będą promowały aktywność polskich podmiotów w dziedzinie badania i użytkowania przestrzeni kosmicznej. Będzie można porozmawiać z ekspertami w dziedzinie technologii kosmicznych i technik satelitarnych, a także obejrzeć modele satelitów, elementy elektroniki dla satelitów, model rakiety badawczej oraz specjalistyczne oprogramowanie. Zaplanowane też są specjalne atrakcje dla gości odwiedzających MSPO podczas dni otwartych (9-10.09.2017 r.).

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – to jedne z największych targów militarnych na świecie. W zeszłorocznej, 24. edycji MSPO, wzięła udział rekordowa liczba 614 firm z 30 krajów. Polska Agencja Kosmiczna prezentuje się podczas tej prestiżowej imprezy już po raz drugi.