Wraz z Ambasadą Hiszpanii oraz ICEX España Exportación e Inversiones, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego, która odbędzie się 17 stycznia 2019 w Warszawie. Honorowym patronem wydarzenia są Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i Polska Agencji Kosmiczna, a partnerami konferencji są Centro para el Desarollo Tecnológico Industrial, zrzeszenie branżowe TEDAE, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz firmy Airbus S.A., GMV Innovating Solutions Sp. z o.o., Indra i Sener Sp. z o.o.

Głównym celem konferencji jest prezentacja planów strategicznych i wymiana doświadczeń przez przedstawicieli instytucji rządowych, prezentacja potencjału Polski i Hiszpanii w zakresie technologii kosmicznych oraz poszukiwanie możliwości współpracy biznesowej.

Po zakończeniu części instytucjonalnej odbędzie się networking pomiędzy firmami z branży kosmicznej z Hiszpanii i z Polski. Firmy zainteresowane udziałem w konferencji mogą zgłaszać swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy.

Na dzień dzisiejszy udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Polskiej Agencji Kosmicznej, hiszpańskiego Ministerstwa Obrony, CDTI oraz TEDAE. W konferencji weźmie udział duża grupa przedsiębiorców Hiszpanii.

ZPSK było jednym z inicjatorów spotkania i od samego początku współpracowało z ambasadą Hiszpanii w Polsce skutecznie zabiegając o zaproszenie gości z CDTI, TEDAE oraz hiszpańskiego ministerstwa obrony narodowej. Kilkukrotnie przekazywaliśmy również rekomendacje dotyczące agendy spotkania, prezentacji firm i sesji B2B. Jednak ostateczną wersję agendy przygotuje ambasada samodzielnie. Agenda dostępna tutaj – Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego Agenda

Więcej informacji na temat konferencji udziela Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii, p. Leszek Winiarek, tel.: 22 617 15 90, email: lwiniarek@comercio.mineco.es

Polsko Hiszpanski Dzien Sektora Kosmicznego png