W dniach 24-26 października 2017 r. w Bremie odbędzie się druga edycja branżowych targów kosmicznych Space Tech Expo. Jest to największa w Europie impreza targowa poświęcona wyłącznie technologiom kosmicznym. Organizatorzy przewidują udział ok. 3 000 uczestników oraz ponad 250 wystawców z całej Europy. Aktualna lista wystawców znajduje się pod linkiem:

http://www.spacetechexpo.eu/exhibitor-list

W trakcie wydarzenia Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego, Polska Agencja Kosmiczna oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A organizują wspólne stoisko informacyjno-promocyjne. Powierzchnia będzie służyła do prezentacji potencjału, kompetencji i oferty polskiego przemysłu i jednostek naukowo-badawczych zaangażowanych w działalność kosmiczną, a także ułatwieniu krajowym podmiotom nawiązania nowych kontaktów z zagranicznymi partnerami.

Zachęcamy do udziału w Space Tech Expo i do skorzystania z polskiego stoiska w celu prowadzenia spotkań biznesowych. Na tym stoisku mogą Państwo również udostępniać gościom odwiedzającym broszury, katalogi i prospekty swoich firm.

Udział w wydarzeniu (bez własnego stoiska) jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Link do formularza rejestracyjnego, a także informacja o wydarzeniach towarzyszących znajduje się na stronie:

http://www.spacetechexpo.eu/