POL
ENG
DOŁĄCZ DO NAS
Zrzeszamy firmy, instytuty naukowo-badawcze i organizacje działające w obszarze sektora kosmicznego, tworząc dogodne warunki ich rozwoju oraz reprezentując ich głos w kluczowych kwestiach gospodarczych...
AKTUALNOŚCI:
2afbfe20-fa4d-4eb0-9d06-b627d6349f9b
Wizyta gospodarcza polskich przedsiębiorców sektora kosmicznego w Szwecji już w październiku!
30 czerwca 2017

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego wraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Polską Agencją Kosmiczną serdecznie zapraszają na wyjazd gospodarczy do Szwecji. Wizyta wraz ze spotkaniami bilateralnymi przedsiębiorców sektora kosmicznego odbędzie się już na początku października 2017 roku. Organizatorzy już dzisiaj gorąco zachęcają do zgłaszania chęci uczestnictwa.

Głównym celem wizyty przemysłowej — obok umożliwienia kontaktów między firmami sektora kosmicznego z obu krajów  — jest stworzenie okazji do dyskusji nad ramami polsko-szwedzkiej współpracy w dziedzinie szeroko rozumianych technologii kosmicznych.

Zgodnie z praktyką wizyt z komponentem gospodarczym, organizowanych przez MSZ, koszty przelotów oraz zakwaterowania na miejscu ponoszą Państwo we własnym zakresie; po stronie Ambasady leży przygotowanie wizyty od strony logistycznej, m.in. zorganizowanie przejazdów na miejscu.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić swoje zainteresowanie na adres mailowy (marcin.jatczak@msz.gov.pl) bądź telefoniczny (22 523 72 82)  do 31 lipca br.

Poprzednie wpisy:
CZŁONKOWIE