Wizytówka
Nazwa
JoinThe.Space Sp. z o.o.
Imię i nazwisko
Daniel Płudowski
Stanowisko
Prezes Zarządu
Opis działalności

JoinThe.Space (www.JoinThe.Space) jest portalem pracy dedykowanym branży kosmicznej dla krajów z Europy Środkowo-Wschodniej. Skupiamy się na branży kosmicznej, ponieważ uważamy, że jest to fascynujący obszar i chcemy brać czynny udział w promocji tego obszaru. Ten dynamicznie rozwijający się sektor napotyka problemy związane z brakiem wykwalifikowanych kadr tj. programistów, inżynierów, lecz również ekspertów z działów sprzedaży, marketingu, zakupów, finansów czy też HR.

Produkty i usługi

Naszym celem jest promocja branży kosmicznej wśród uczniów szkół średnich, studentów oraz profesjonalistów. Wierzymy, że możemy skutecznie wspomagać prowadzone rekrutacje poprzez łączenie kandydatów z przedsiębiorstwami z branży. Chcemy stworzyć największą bazę profesjonalistów otwartych do dołączenia do branży kosmicznej i móc dzielić się nią z naszymi partnerami biznesowymi. Naszym celem jest umożliwienie prowadzenia szybkich i skutecznych rekrutacji zarówno w ramach standardowego powiększenia zespołu, jak również umożliwienie dostępu do grup roboczych otwartych do zatrudnienia pod konkretny projekt.

Dodatkowe informacje

Nasze oferty pracy są ogólnodostępne i nie wymagają dodatkowego logowania na stronie, co ułatwia w dotarciu do odpowiednich kandydatów. Chcemy być obecni na wszelkich tematycznych spotkaniach, w trakcie których będziemy mogli odpowiadać na pytania niezdecydowanych kandydatów. Jesteśmy w kontakcie z najlepszymi uczelniami i kołami naukowymi w kraju i mamy nadzieję, że zaprocentuje to w najbliższej przyszłości.