Wizytówka
Nazwa
JoinThe.Space Sp. z o.o.
Typ działalności
Imię i nazwisko
Daniel Płudowski
Stanowisko
Prezes Zarządu
Opis działalności

JoinThe.Space (www.JoinThe.Space) to portal dedykowany branży kosmicznej skupiający w swoim najbliższym otoczeniu ponad 50 młodych i zdolnych osób z 25 krajów. Docieramy do 44 krajów na całym świecie, tworząc globalną sieć ludzi zaangażowanych w projekty związane z technologiami kosmicznymi. Naszym celem jest stać się wiodącym globalnym centrum dla sektora kosmicznego, docierając do każdej technicznej uczelni na świecie i umożliwiając zarówno młodym profesjonalistom oraz doświadczonym ekspertom realizować marzenia i spełniać swoje ambicje.

Produkty i usługi

Głównym obszarem działalności jest prowadzenie portalu (www.jointhe.space), na którym gromadzimy oferty pracy z sektora kosmicznego, artykuły o tematyce kosmicznej, a także umożliwiamy łączenie się inwestorów z osobami rozwijającymi projekty kosmiczne. Oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa zawodowego, budowania rozpoznawalności marki, jak również wsparcie w rozwoju własnych start-upów. Dzięki naszym globalnym zasięgom jesteśmy otwarci do współpracy w obszarach ekspansji przedsiębiorstwa na nowe rynki, zaczynając od badań lokalnych potrzeb i możliwości kończąc na obszarach związanych z rekrutacją. Pracujemy nad nowym produktem związanym z technologiami kosmicznymi, który będzie przydatny dla naszej globalnej grupy odbiorców.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe projekty zrealizowane w 2023:

  • Webinary „Jak rozpocząć pracę w Polskim sektorze kosmicznym” – spotkania online z 7 topowymi przedsiębiorstwami zgromadzimy ponad 500 osób.
  • Katalog Europejskich Organizacji Studenckich – zgromadziliśmy w jednym miejscu 80 organizacji studenckich rozwijających technologie kosmiczne. Na 2024 planujemy wydać aktualizację katalogu obejmującą 200 podmiotów z 44 krajów świata.
  • Współorganizacja Studenckiej Konferencji UP! wspierając Radę Studentów przy prezesie POLSA oraz Polską Agencję Kosmiczną

Raport „Oczekiwania przyszłych pracowników branży kosmicznej” mający na celu lepsze zrozumienie oczekiwań osób wchodzących na rynek pracy.

Klienci i Partnerzy:

Przedsiębiorstwa, Instytuty i Agencje z Sektora Kosmicznego, aktywnie rekrutujący do swoich projektów.