W ramach współpracy Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. w
dniu dzisiejszym (08 lipca 2016) rozpoczął się pierwszy etap KONKURS O STAŻ – Rozwój kadr sektora kosmicznego dla absolwentów studiów na kierunkach technicznych i młodych naukowców.

W ramach konkursu wybranych zostanie 12 podmiotów (firm lub instytutów), w których zorganizowane zostaną staże dla 12 osób(w tym 8 miejsc stażowych w małych średnich przedsiębiorstwach). Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach poniżej ogłoszenia.

Konkurs organizowany jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora. W konkursie mogą wziąć udział podmioty zrzeszone w Związku (I etap: 8-22.07.) oraz absolwenci i młodzi naukowcy kierunków technicznych.(II etap:12.09-26.09).

W pierwszym etapie konkursu, organizatorzy wybiorą 12 podmiotów, w których odbędą się staże. Zachęcamy firmy i instytuty zrzeszone w ZPSK do zgłaszania swoich kandydatur w terminie 8.07 – 22.07.2016 roku do godziny 15.00 poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się w załączniku na adres email: biuro@space.biz.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać KONKURS O STAŻ). O wyborze 12 firm decyduje termin zgłoszenia podmiotu.

Organizatorzy gorąco zachęcają do zgłaszania zainteresowania firm i instytucji poprzez formularz zgłoszeniowy (wniosek_dla_przyjmujących).

 

Poniżej został załączony regulami konkursu oraz szczegółowe informacje:

Informacje-nt-konkursu-o-staz

Regulamin_konkursu_o_staz_-_wniosek_zal-_4

 

Wniosek_dla_przyjmujących_na_Staz_-_zal._2

Umowa_-_ARP_-_Pracodawca_-_Stazysta